Svatební videa

Co nabízím?

01

Svatební videoklip

Přijede za vámi 1 kameraman a natočí pro vás krásné záběry, které následně sestřiháme do emotivního videoklipu s podmanivou hudbou podle vašeho vkusu. Vše se vždy snažíme přizpůsobit vašim představám tak, aby vám klip dělal radost i po letech.

Délka zhruba 5 minut

Svatební film

Přijedou za vámi 2 kameramani, kteří s vámi prožijí celý den. Zachytíme jako záznam důležité okamžiky z obřadu, proslovů či svatebního tance.

Sestřiháme pro Vás krásný film, který ukáže vše důležité a přitom nebude nudit ani po 50 shlédnutích.

Délka zhruba 30 minut

Svatební fotografie

Co nabízím?

01

Reference

02

Svatební fotografování

malé

Přijede za vámi 1 fotograf a pomůže Vám vytvořit krásné snímky z Vašeho svatebního dne. 

Rozsah fotografování je 6 hodin a zpravidla zahrnuje fotografování obřadu, oběda a prvního tance.

Počet upravených fotografií zhruba 150

Svatební fotografování

velké

Přijedou za vámi 2 fotografové a společně s Vámi projdou celý svatební den.

Rozsah fotografování je 10 hodin a zahrnuje vše od ranních příprav, přes fotografování obřadu, oběda až do večerní zábavy.

Počet upravených fotografií zhruba 300

Děkujeme moc za krásný svatební klip, je to pro nás úžasná vzpomínka na náš svatební den. Video je krásně sestříhané, plné emocí a dojemných záběrů :)

Chválím i komunikaci s Jakubem a následné rozšíření videa o pár záběrů. Mohu jen doporučit.

Denisa

Musím říct, že výsledné fotografie nás skutečně vzaly za srdce! Děkujeme za krásnou vzpomínku. Jste moc šikovní a rozhodně nelitujeme, že jsme si připlatili za velký balíček :) 

Karolína

Děkujeme za senzační videoklip! Báli jsme se, že videoklip nebude stačit, ale všichni nám to chválí! Video je plné emocí a je přesně podle našich představ. 

Spolupráci s Jakubem můžeme určitě doporučit :)

Jana

Děkujeme za senzační svatební fotografie. Jste moc šikovní a jsme rádi, že jsme se při fotografování mohli cítit uvolněně! Oceňujeme, že jste s námi vše do detailu prošli dopředu :) :) 

Holky - Jakuba doporučujeme!

Jana

Mockrát děkujeme za skvělé video ze svatby.

 Se vším naprostá spokojenost.

Komunikace, rychlost dodání a profesionální přístup! Přejeme ať se Vám daří a máte spoustu dalších spokojených klientů!

Simona

Rádi bychom chtěli Jakubovi poděkovat za svatební focení, pohodovou atmosféru a profesionální přístup.

Oceňujeme také přátelskou komunikaci a ochotu vyhovět.

Zuzana

Portfolio

03

5 rad pro Vás

Proč video?

01

Snadno se sdílí

Svatební videoklip je ideální způsob, jak ukázat vašim přátelům, jak krásnou svatbu jste měli.

Lepší než fotografie

Chcete kamarádkám ukázat, jaký byl Váš první novomanželský tanec a jak jste rozkrajovali dort? Video je v tomhle ohledu skvělým pomocníkem.

Vyvoláte emoce

I po několika letech se dokážete lépe vcítit zpět do svého svatebního dne. Takové video Vám třeba pomůže překlenout případné chmury.

Odlišíte se

Krásný svatební videoklip Vám budou všichni závidět!

Kolik to stojí?

02

Cena za svatební fotografie nebo video se pohybuje od 5 do 30 tisíc korun.

Od čeho se cena za svatební video odvíjí?

ZKUŠENOSTI, KVALITA, REFERENCE

Největším faktorem určujícím cenu za svatební video jsou zkušenosti kameramana, kvalita portfolia a reference ostatních párů. Pokud jste navštívili kvalitní webové stránky s atraktivním portfoliem a zveřejněnými referencemi, nemusíte se bát připlatit.

VIDEO TECHNIKA

Zjistěte si dopředu, jakou techniku má kameraman k dispozici a případně se poraďte s nějakým svým známým a ověřte si, že se jedná o kvalitní videokameru popřípadě fotoaparát. Standardem je dnes již mimo jiné také 4K rozlišení.

 

DÉLKA

Délka je další určující parametr. Od délky videa se odvíjí počet potřebných záběrů, čas strávený natáčením a střihem. Běžným formátem je videoklip, který se zpravidla pohybuje od 3-10 minut a nebo svatební film v délkách od 30 minut do 1 hodiny.

ZPŮSOB NATÁČENÍ

Krásné svatební video zvládne kvalitně natočit i 1 osoba. Pokud byste však trvali na delším filmu, doporučujeme zajistit si kameramany 2. Běžné je také, že do rozpočtu zahrnete pilota dronu. S počtem lidí rostou náklady na finální video.

 

Jak vybrat správného fotografa či kameramana?

03

Sympatie

​Čas, který s Vámi kameraman a nebo fotograf na svatbě stráví je svým způsobem intimní a osobní. Proto je důležité, abyste si vybrali někoho,

s kým se můžete cítit dobře a uvolněně. Tady hodně napoví osobní setkání.

Dobré reference

Nejlepší je osobní zkušenost a doporučení. Zkušení svatební kameramani a fotografové mají zveřejněné kladné reference od svých předešlých klientů.

Na co se připravit?

04

KOMUNIKACE JE ZÁKLAD

DOMLUVTE SI PODMÍNKY

Určete si předem několik důležitých faktorů. Kolik lidí přijede fotografovat popř. natáčet. Kolik upravených fotografií nebo jak dlouhé video Vám bude dodáno? Sjednejte si způsob předání materiálu a způsob platby.

CHTĚJTE SMLOUVU

Spolehlivý a profesionální kameraman nebo fotograf by neměl mít problém s přípravou a podepsáním Smlouvy o dílo, nebo jinou písemnou formou doložit domluvené podmínky a sjednané natáčení či fotografování.

PTEJTE SE

Honí se Vám hlavou jak takové natáčení nebo fotografování probíhá? Máte obavy nebo se stydíte? Přejete si, aby Vám někdo říkal, kam se postavit a jak se tvářit a nebo si přejete uvolněnější atmosféru?

Nebojte se zeptat!

Vzdálenost není problém!

05

Nenechte se odradit od domluvy s fotografem nebo kameramanem, který není z Vašeho kraje. Naše republika není příliš veliká a přejet se dá celá za pár hodin. Pokud se Vám líbí tvorba někoho z větší dálky nezoufejte! Cena za dopravu by na finální cenu neměla mít tak veliký vliv, aby to ovlivnilo vaše rozhodování. Lepší si připlatit 1000 Kč za dopravu, než nemít na svatbě toho pravého.

Chcete cenovou kalkulaci?

06

Nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na svatební natáčení a fotografování.

Rád Vám vyjdu vstříc a pomohu Vám správně si vybrat.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Jakub Zábranský | Brno - Horní Heršpice - Jihomoravský kraj | jakub.zabransky@icloud.com | Tel: +420 602 941 906

2019 ©  Jakub Zábranský